Kontakt

já :)

Jmenuji se Jana Kvasničáková a učím ženy nejen bezplenkové komunikační metodě s dítětem. Podporuji je na jejich cestě v přirozeném rodičovství, pořádám besedy na přidružená témata.

Kdo by chtěl pomoci a ukázat, jak dítě bezplenkovat - držet a do nádoby umístit, poradit o možných signálech a náznacích svého dítěte či se jen pobavit o bezplenkovce a všem, co s ní souvisí, kontaktujte mne, dojedu za vámi a ukážu co a jak. Působnost je dojezd cca 50 km od města Holešova, ale jednou měsíčně cestuji za rodinou na Ostravsko, takže je možné i zde se setkat.

Cena mých konzultací je 800 Kč za hodinu. Ráda ženy kromě bezplenkovky naučím a podpořím v nošení dětí (mám k zapůjčení šátek i nosítko na novorozence), řešení spánku dětí (prošla jsem si i fází buzení se synem co cca 45 minut přes noc), kojení (jsem certifikovanou laktační poradkyní slovenské Mamily i českého Přirozeného kojení a osobně jsem kojila celkem 5,5 let). 

Také jsem se nadchla pro symptotermální metodu přirozeného plánování rodičovství uplatnitelnou jako antikoncepci, ale vhodnou i pro početí) a postupně si tvořím celý kufřík metod antikoncepce, jsem Vám tedy k dispozici i v tomto směru.

Zajímají mě také partnerská témata a jak si společně s našimi muži porozumět a jak to skloubit s rodičovstvím. (Dělám momentálně i sociálního pracovníka porozvodových/porozchodových soudně nařízených kontaktů dítěte s druhým rodičem a je to občas velice obtížné s domluvou rodičů mezi sebou, takže jakákoliv prevence a práce na vztahu se opravdu vyplatí do budoucna v čemkoliv.)

Od února 2022 se také věnuji masážím dětí a miminek z pozice lektora pro rodiče. Navázání vztahu rodiče s dítětem přes tento kontakt je více než přínosný a moc ho doporučuji. 🙂

 

Mimo to se můžeme potkat na Podpůrných skupinách kojení a kontaktního rodičovství, které vedu či spoluvedu v:

  • MC Srdíčko Holešov, ulice Školní 1582, scházíme se jednou za 14 dní, ve čtvrtky od 9 hod do minimálně 11ti hod.
  • Nový Klášter Napajedla, Zrcadlový sál, Komenského 305, úterky co 14 dní, 10 - 12 hod.

 Aktuální témata skupinek jsou vždy vyvěšena na Novinkách  a na Facebooku či mi napište zprávu na telefon, občas máme skupinky i mimo jen tak na hřišti, když je hezky. :))

 

Dále ráda spoluorganizuji bezpeněžní bazárky a swapy, dává mi smysl poslat nepotřebné věci k dalšímu využití a radosti. Inklinuji k minimalismu, jen s malými dětmi se to trochu hůře uplatňuje. Ale jde to.😉

Jak se říká, sdílená starost je poloviční, sdílená radost je dvojnásobná, jsem Vám tedy ráda k dispozici.

 

Kontaktujte mě

Telefonní kontakt: 777 964 695

E-mailová adresa: info@bezplenkovka.cz, KvasnicakovaJana@seznam.cz

Facebook

Facebook stránka: Bezplenkovka v praxi, napište zprávu, odpoledne a večery u uspávání odpovídám.🙂

Facebooková, uzavřená skupina k bezplenkovce: Bezplenkovka + věci s ní související

 

Kontaktní formulář

* Povinný údaj
*
*
6 + 1 =
Povinně zveřejňované informace:
Bořenovská 1843, Holešov, 769 01 | IČ: 00781355 | Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Karviné od 07.10.2019.